SOCAR Turkey
SOCAR Global
PERAKENDE SATIŞLAR
Ticari ve Endüstriyel Satışlar
Tedarik Zinciri
Müşteri Programları
SOCAR Türkiye İnsan Kaynakları
Basın Odası
Bize Ulaşın

Dünya devi SOCAR, gerek yurt dışı üretim ve ikmal olanakları, gerekse yurt içinde yapımına başlanan SOCAR Türkiye Rafinerisi (STAR) ile Türkiye’nin yeni dinamik ve güçlü enerji kaynağı.

Ana hedefimiz; en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için en uygun kaynaklardan, yüksek kaliteli ürünü, zamanında ve kesintisiz olarak müşterilerimize ulaştırmaktır.

Bu hedefe ulaşmak için;

  • Yurt içi ve yurt dışı ikmal kaynakları değerlendirilmektedir,
  • Ürünlerin zamanında ve yüksek kaliteli olarak müşterilerimize hizmet verilen tesislerimize ulaştırılması için kara ve deniz nakliye işlemleri organize edilmektedir,.
  • Deniz nakliyeleri, yüksek standartlı SEÇ ve uluslararası kabul görmüş denetim kriterleri dikkate alınarak oluşturulan ISGOTT Sistemine uygun deniz tankerleri ile yapılmaktadır,
  • Kara nakliyeleri, ise ulusal mevzuat ve uluslararası kabul görmüş kriterlere uygun nakliye tankerleri ile yapılmaktadır.

İkmal Noktalarımız

Trabzon, Samsun, İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası, Aliağa, Antalya, Mersin, Kırıkkale, Ankara Güvercinlik, Batman.

 

Haberler

SOCAR, TANAP İLE AVRUPA’NIN DOĞALGAZ İHTİYACINI KARŞILAMAYA HAZIR

SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev, Azerbaycan’ın zengin gaz kaynaklarına sahip olduğunu, 3 trilyon metreküpten fazla ispatlanmış gaz rezervleri bulunduğunu belirterek, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) ile bu yolda önemli bir adımın söyledi.

 
DENİZLERİN ENERJİSİ SOCAR MARINE & DELTA RUBİS İŞBİRLİĞİ İLE CEYHANDAN DÜNYAYA YAYILIYOR

Dünyanın en büyük petrol ve gaz şirketlerinden Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, yine Akdeniz havzasının en büyük bağımsız depolama şirketi olan DELTA RUBIS ile güçlerini birleştirerek enerjisini Ceyhan’a taşıyor. SOCAR, EPDK lisansını almasının ardından faaliyetlerine Ceyhan’da deniz yakıtı satışı ile başlıyor.

 
SOCAR AKARYAKIT DAĞITIM LİSANSINI ALDI

Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) akaryakıt dağıtım lisansını aldı ve İzmir'de çalışmaları süren SOCAR Türkiye Ege (Star) Rafinerisinin ardından akaryakıt dağıtım sektörüne de giriş yaptı.

 
STRATEJİK YATIRIM TEŞVİK BELGESİ SOCAR'A VERİLDİ

Temeli 25 Ekim 2011 tarihinde atılan SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR) geçen Haziran ayında TBMM'de kabul edilen yeni Teşvik Yasası kapsamında mevzuata ilk kez giren "Stratejik Yatırım" kapsamına alınan ilk yatırım oldu.

 
PETKİM'E YATIRIM TEŞVİKİ

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR)'dan sonra Türkiye'nin ikinci Stratejik Yatırım Teşvik Belgesi''ni aldı. Alınan teşvik belgesi kapsamında şirket kapasite artırımı ve yeni ürün üretimi yatırımları hayata geçirilecek.

 
left button right button
nigel
paykasa bozdurma