SOCAR Turkey
SOCAR Global
PERAKENDE SATIŞLAR
Ticari ve Endüstriyel Satışlar
Tedarik Zinciri
Müşteri Programları
SOCAR Türkiye İnsan Kaynakları
Basın Odası
Bize Ulaşın

Ana hedefimiz; Sağlık Emniyet Çevre (SEÇ) kriterlerini ön planda tutarak, sürekli olarak değişen piyasa şart ve taleplerini kesintisiz bir şekilde, zamanında yüksek servis ve ürün kalitesiyle karşılamak ve müşteri memnuniyetini her koşulda temin etmektir.

Bu hedefe ulaşmak için;

Esnek ve müşteri odaklı servis yapısı uygulanmaktadır.

İkmal ve akaryakıt pazarlama departmanlarının taleplerine uygun olarak yeni ikmal noktaları oluşturulmakta, altyapı ve uygulamalarda yüksek ve uluslararası kabul edilmiş SEÇ standardı uygulamaları çerçevesinde hareket edilmektedir.

  • İnsan ve çevre odaklı çalışma prensiplerine uygun çalışma ortamı yaratılmaktadır.
  • En değerli varlığımız olan insan kaynağımızın gelişimi süreklilik arz eden eğitim programlarıyla desteklenmektedir.
  • Hizmet Kalite Yönetim ve Akaryakıt Kalitesi Sürdürülebilirlik Sistemleri ile hizmetlerimizin kalitesi ölçümlenmektedir.
  • Yüksek kalitede ve süratle adapte edilebilir uluslararası standartlar, uygun teknik altyapı ve destek hizmetiyle sağlanmaktadır.

Haberler

SOCAR, TANAP İLE AVRUPA’NIN DOĞALGAZ İHTİYACINI KARŞILAMAYA HAZIR

SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev, Azerbaycan’ın zengin gaz kaynaklarına sahip olduğunu, 3 trilyon metreküpten fazla ispatlanmış gaz rezervleri bulunduğunu belirterek, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) ile bu yolda önemli bir adımın söyledi.

 
DENİZLERİN ENERJİSİ SOCAR MARINE & DELTA RUBİS İŞBİRLİĞİ İLE CEYHANDAN DÜNYAYA YAYILIYOR

Dünyanın en büyük petrol ve gaz şirketlerinden Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, yine Akdeniz havzasının en büyük bağımsız depolama şirketi olan DELTA RUBIS ile güçlerini birleştirerek enerjisini Ceyhan’a taşıyor. SOCAR, EPDK lisansını almasının ardından faaliyetlerine Ceyhan’da deniz yakıtı satışı ile başlıyor.

 
SOCAR AKARYAKIT DAĞITIM LİSANSINI ALDI

Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) akaryakıt dağıtım lisansını aldı ve İzmir'de çalışmaları süren SOCAR Türkiye Ege (Star) Rafinerisinin ardından akaryakıt dağıtım sektörüne de giriş yaptı.

 
STRATEJİK YATIRIM TEŞVİK BELGESİ SOCAR'A VERİLDİ

Temeli 25 Ekim 2011 tarihinde atılan SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR) geçen Haziran ayında TBMM'de kabul edilen yeni Teşvik Yasası kapsamında mevzuata ilk kez giren "Stratejik Yatırım" kapsamına alınan ilk yatırım oldu.

 
PETKİM'E YATIRIM TEŞVİKİ

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR)'dan sonra Türkiye'nin ikinci Stratejik Yatırım Teşvik Belgesi''ni aldı. Alınan teşvik belgesi kapsamında şirket kapasite artırımı ve yeni ürün üretimi yatırımları hayata geçirilecek.

 
left button right button
nigel
paykasa bozdurma