SOCAR Turkey
SOCAR Global
PERAKENDE SATIŞLAR
Ticari ve Endüstriyel Satışlar
Tedarik Zinciri
Müşteri Programları
SOCAR Türkiye İnsan Kaynakları
Basın Odası
Bize Ulaşın

KULLANIM KOŞULLARI

GİRİŞ VE KAPSAM

Bu Kullanım Koşulları (“Koşullar”),bir SOCAR Turkey Enerji A. Ş. (“SOCAR Türkiye”) bağlı şirketi olan SOCAR Turkey Petrol Enerji Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Şirket”) tarafından kullanıma sunulan ve işletilmekte olan www.socarenerji.com.tr (“İnternet Sitesi”) alan adlı sitenin kullanımına ilişkin kuralları belirlemektedir.

 

Bu İnternet Sitesi’ni kullanmakla, bu Koşullar’ı kabul etmiş sayılırsınız. Koşulların herhangi bir maddesini kabul etmiyorsanız, lütfen İnternet Sitesi’ni kullanmayı sonlandırınız.

 

İnternet Sitesi’ni kullanımınızda geçerli olacak kişisel veri ve gizliliğe ilişkin kurallar (çerez (cookie) kullanımı da dahil olmak üzere), bu Koşullar’ın ayrılmaz bir parçası olan Kişisel Verilerin Korunması ve Gizlilik Politikası altında düzenlenmiştir.

 

İnternet Sitesi üzerinden üçüncü kişilere ait internet sitelerine ya da uygulamalara ya da benzeri unsurlara bağlantı verilmesi halinde, söz konusu bağlantının kullanımı neticesinde erişilen internet siteleri, uygulamalar ya da benzeri unsurlar bu Koşullar’ın kapsamı dışındadır. Söz konusu durumlarda ilgili internet sitesinin, uygulamanın ya da benzeri unsurun kullanım koşulları uygulama alanı bulabilecektir.

 

KOŞULLAR’IN DEĞİŞTİRİLMESİ

Şirket Koşullar’ı dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Değiştirilmiş yeni Koşullar’ın İnternet Sitesi’nde yayınlanması anında ya da diğer iletişim yöntemleri ile kullanıcıların bilgilendirilmesi anında, Koşullar’ın yeni versiyonu, aksi belirtilmedikçe, yürürlüğe girmiş olacaktır.

 

İNTERNET SİTESİ’NİN KULLANIMI

İnternet Sitesi, Şirket’i ve Şirket’in faaliyetleri hakkında kamuoyunu bilgilendirmek ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek gibi amaçlarla kurulmuştur. Kullanıcılarımız da bireysel olarak İnternet Sitesi’nden bu amaçlar kapsamında yararlanabileceklerdir.

 

Ancak, İnternet Sitesi’ne zarar verebilecek herhangi bir faaliyette bulunamazsınız. Ek olarak tersine mühendislik gibi İnternet Sitesi’nin teknolojisini veya İnternet Sitesi üzerindeki fikri hakları izinsiz kullanmayı sağlayacak faaliyetlerde bulunamazsınız.

 

FİKRİ VE SINAİ MÜLKİYET HAKLARI

İnternet Sitesi ve üzerinde yer alan içerikler, telif haklarına, marka hakkına, tasarım hakkına ve diğer fikri ve sınai haklara (tüm bunlar birlikte “Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları” olarak anılacaktır) konu olmaktadır veya olabilecektir.

 

İnternet Sitesi’nin kullanımı, hiç kimseye Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları’nın devri, lisanslanması veya herhangi bir şekilde çoğaltma, yayma, kullanma ve faydalanma gibi bir hakkın verildiği anlamına gelmeyecektir. Herhangi bir içeriğin Şirket’ten izinsiz olarak kullanılması, Şirket’in Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları’nın ihlali anlamına gelebilir.

 

İNTERNET SİTESİ’NDE YER ALAN İÇERİKLER

İnternet Sitesi’nde yer alan içeriklerin her zaman güncel ve doğru olması için Şirket tarafından gereken çaba gösterilmektedir. Buna rağmen Şirket İnternet Sitesi üzerinden paylaştığı tüm içeriğin her daim güncel olduğunu garanti etmemektedir.

 

İnternet Sitesi’nde şirketlerimiz tanıtılmakta ve faaliyetlerimiz hakkında genel ve kamuya açık bilgiler paylaşılmaktadır. Şirketlerimiz veya faaliyetlerimiz ile ilgili bir karar almanız gerekiyorsa, bunların almak istediğiniz karar ile ilgili amaca uygun olup olmadığını tespit etmek size ait bir sorumluluktur.

 

İnternet Sitesi aracılığıyla paylaştığımız içerikte yer alan tüm bilgi ve açıklamaların hiçbiri sözleşmeye davet olarak kabul edilemez, herhangi bir beyan veya taahhüt teşkil etmez.

 

İnternet Sitesi içeriğine dayanarak verdiğiniz kararlardan dolayı sorumluluk tamamen sizlere aittir. Söz konusu kararlardan dolayı Şirket’in hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

İNTERNET SİTESİ’NİN İÇERİĞİNE VE YAYINDA KALMASINA İLİŞKİN HÜKÜMLER

Şirket, İnternet Sitesi üzerinde her türlü değişikliği dilediği zaman yapabileceği gibi, İnternet Sitesi üzerinden paylaştığı içeriği kısmen veya tamamen, ilgili kanunların izin verdiği ölçüde yayından da kaldırabilir.

 

İnternet Sitesi’nin doğası gereği, bazı zamanlarda İnternet Sitesi’nde teknik bakım, düzeltme veya yenileme gibi amaçlarla yayına kısa süreli ara verilmesi gerekebilir. Böyle bir durumda, İnternet Sitesi’ne erişimin mümkün olmaması nedeniyle Şirket’in hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

TARAFLARIN SORUMLULUĞU

İnternet Sitesi’ni kullanmakla veya İnternet Sitesi’nden yararlanmakla, ortaya herhangi bir zarar çıktığı iddia edilemez ve bu zararın tazmini talep edilemez. İnternet Sitesi’nin kullanımı nedeniyle ortaya çıkacak bütün sonuçlardan siz sorumlusunuz.

 

YETKİLİ MAHKEME ve UYGULANACAK HUKUK

İnternet Sitesi’nin kullanımından doğabilecek tüm uyuşmazlıklar Türk hukukuna tabi olacaktır. Söz konusu uyuşmazlıkların çözümü konusunda İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri münhasıran yetkili olacaktır.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Bu Koşullar ile ilgili sorularınızı iletmek amacıyla İnternet Sitesi’nde yer verdiğimiz iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Add Content...

Haberler

SOCAR, TANAP İLE AVRUPA’NIN DOĞALGAZ İHTİYACINI KARŞILAMAYA HAZIR

SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev, Azerbaycan’ın zengin gaz kaynaklarına sahip olduğunu, 3 trilyon metreküpten fazla ispatlanmış gaz rezervleri bulunduğunu belirterek, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) ile bu yolda önemli bir adımın söyledi.

 
DENİZLERİN ENERJİSİ SOCAR MARINE & DELTA RUBİS İŞBİRLİĞİ İLE CEYHANDAN DÜNYAYA YAYILIYOR

Dünyanın en büyük petrol ve gaz şirketlerinden Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, yine Akdeniz havzasının en büyük bağımsız depolama şirketi olan DELTA RUBIS ile güçlerini birleştirerek enerjisini Ceyhan’a taşıyor. SOCAR, EPDK lisansını almasının ardından faaliyetlerine Ceyhan’da deniz yakıtı satışı ile başlıyor.

 
SOCAR AKARYAKIT DAĞITIM LİSANSINI ALDI

Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan (EPDK) akaryakıt dağıtım lisansını aldı ve İzmir'de çalışmaları süren SOCAR Türkiye Ege (Star) Rafinerisinin ardından akaryakıt dağıtım sektörüne de giriş yaptı.

 
STRATEJİK YATIRIM TEŞVİK BELGESİ SOCAR'A VERİLDİ

Temeli 25 Ekim 2011 tarihinde atılan SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR) geçen Haziran ayında TBMM'de kabul edilen yeni Teşvik Yasası kapsamında mevzuata ilk kez giren "Stratejik Yatırım" kapsamına alınan ilk yatırım oldu.

 
PETKİM'E YATIRIM TEŞVİKİ

Petkim Petrokimya Holding A.Ş. SOCAR Türkiye Ege Rafinerisi (STAR)'dan sonra Türkiye'nin ikinci Stratejik Yatırım Teşvik Belgesi''ni aldı. Alınan teşvik belgesi kapsamında şirket kapasite artırımı ve yeni ürün üretimi yatırımları hayata geçirilecek.

 
left button right button
nigel
paykasa bozdurma